У Луцьку до лікарів з підозрою на коронавірус звернулася жінка, яка повернулася з Італії, пише в середу, 11 березня, Суспільне ТБ.Волинь.
"З підозрою на коронавірус у Луцьку ізолювали жінку, яка напередодні повернулася з Італії, розповіла медична директор Волинської інфекційної лікарні Любов Серба. З її слів, жінка звернулася в медустанову сама", - йдеться в повідомленні.
Відзначається, що жінку помістили в окремий бокс, а її аналізи направили до Києва і чекають результатів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55