Коронавірусом заразиться до 70% населення: вчені зробили нову заяву

 CNN

США готується до найгіршого сценарію розвитку подій. Вчені заявили, що буде друга велика хвиля поширення коронавірусної інфекції восени та взимку. Пандемія коронавіруса, на думку дослідників, триватиме від 1,5 до 2 років. Вірус перестане поширюватися, коли їм перехворіє близько 60-70% населення земної кулі.

"Ця річ не зупиниться, поки вона не заразить від 60 до 70% людей", – зазначив керівник Центру досліджень і політики інфекційних захворювань (CIDRAP) Майк Остерхольм.

Вчені аргументують свою позицію тим, що COVID-19 – це новий вірус і до нього немає імунітету ні в кого. При цьому колективний імунітет повинен з'явитися з плином часу.

"Тривалість пандемії, імовірно, складе від 18 до 24 місяців, оскільки колективний імунітет поступово розвивається у людській популяції", – вважають дослідники.

Вчені також заявили, що існує сценарій, при якому пандемія продовжитися і у 2022 році. Пов'язано це з тим, що стримувати поширення COVID-19 складно через відсутність симптоматики під час інкубаційного періоду, а іноді, і під час перебігу хвороби.

Варто відзначити, що станом на 2 травня, в США понад 1 мільйон 131 тисячі підтверджених випадків захворювання.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення