Користувачі кепкують над новою ініціативою російського уряду, яка передбачає в рамках пенсійної реформи замість грошей нараховувати електронні бали (так звані е-бали).
"При виході на пенсію кожен громадянин Росії отримуватиме по е-балу", - йдеться в презентації Пенсійного фонду Росії.
У мережі тут же підняли на сміх двозначний вираз російської чиновниці.
"Це гасло попередньої пенсійної реформи. Гасло нової реформи "чим менше пенсіонерів, тим краще" або "пенсійний фонд на - * - балів","Електронні бали? Це як? Роботи зберуться, і танцюватимуть вальс?","В першу чергу по Е-балу отримає кожен ПИДР (поліцейський інспектор дорожнього регулювання)", - коментують в мережі.


06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00