Кремль назвав заяву США про корупційність Путіна офіційним звинуваченням

 Interfax

Заява представника Мінфіну США Адама Шубіна про те, що Володимир Путін - корупціонер, є офіційним звинуваченням, яке вимагає доказів. Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков.

"Озвучування таких звинувачень з боку такого відомства, як Мінфін США, без підкріплення конкретними доказами кидає тінь на це відомство... Ми не будемо вимагати доказів від міністерства фінансів США. Якщо вони залишать таку офіційну заяву без доказів, то це знову ж кидає тінь на репутацію цього відомства", - цитує Пєскова "Интерфакс".

Загалом, на його думку, зміст фільму BBC про багатства Володимира Путіна є чистісінькою вигадкою і наклепом. При цьому він зазначив, що в Кремлі "звикли до таких журналістських "качок", які пов'язані або з некомпетентністю, або з гонитвою за жовтизною, або ж вони є зрежисованою кампанією".

Нагадаємо, у фільмі йдеться про те, що статки Путіна, нажиті завдяки необмеженій владі в Росії, можуть сягати 40 млрд доларів. При цьому Шубін у коментарі BBC заявив, що США знали про корупційність Путіна "багато-багато років".

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення