Кремль: Путін запустив балістичні ракети

 СЕГОДНЯ

У запуску чотирьох балістичних ракет в Росії взяв участь і російський лідер Володимир Путін, який особисто дав старт тренуванню ядерної тріади РФ. Про це розповів прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

За його словами, була задіяна вся ядерна тріада Росії.

"Під час тренування відпрацьовувалася взаємодія РВСП (ракетних військ стратегічного призначення – ред.), атомних субмарин Північного і Тихоокеанського флотів, дальньої авіації ВКС РФ. Верховний головнокомандувач зробив пуск чотирьох балістичних ракет", – зазначив Пєсков.

Російська ядерна тріада включає наземну складову – РВСП, атомні підводні човни, які несуть балістичні ракети, а також стратегічну авіацію.

Раніше російський опозиціонер Костянтин Боровий оцінив ймовірність ядерного удару РФ по Україні. За його словами, РФ не стане застосовувати ядерну зброю на території України.

Як заявляв президент України Петро Порошенко, при наявності у Києва ядерної зброї, від якої позбавилися в 1994 році, Росія не напала б на Україну. У той же час він зазначив, що Україна не має наміру відновлювати ядерний арсенал.

А ось військовий експерт Олексій Арестович висловив думку, що, якби в України залишилася ядерна зброя, то вона все одно не не завадила б вторгненню Росії до України та анексії Криму.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення