В окупованому Криму відімкнення світла стали хаотичними, мешканці півострова скаржаться на відсутність будь-яких графіків подачі електроенергії. Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії.
"Останні три дні майже постійно немає світла. До цього вмикали по дві години через дві. Наприклад, сьогодні вночі світло було, а в 7:30 відімкнули, дали в 10:00 на годину і ось знову без світла. У нас електрокотел, в квартирі холодно", — розповідає жителька Сімферополя.
Про таку ж ситуацію повідомляють і в інших регіонах Криму.
З 16 січня у Криму морозна погода і через це збільшилося навантаження на електромережі
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51