Криваві сутички між демонстрантами та поліцією у бразильському Сан-Паулу.
Люди вийшли на вулиці, бо обурені, що влада підвищила ціну на проїзд у міському транспорті. Поліція ретельно контролювала акцію.
Аж раптом особливо розлючені мітингарі почали кидали у правоохоронців каміння. Ті відповіли сльозогінним газом та світло-шумовими гранатами.
"Поліція хотіла контролювати подію, блокуючи нашу ходу. Потім вже не було вибору, не було розуміння між нами, і тоді почався цей фашизм", — розповів протестувальник Гебер
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00