Криваві зіткнення у США: знайдено "російський слід"

 Обозреватель

Кілька тисяч американців пройшли в неділю, 12 серпня, маршем вулицями Вашингтона, скандуючи гасла проти ненависті на расовому ґрунті та ультраправої ідеології.

Акція була приурочена до річниці запеклих зіткнень у місті Шарлотсвілл (штат Вірджинія) і проходила одночасно із запланованим цього ж дня пікетом правих радикалів перед Білим домом

Під час ходи люди співали пісні і скандували гасла.

На хвилі всіх цих подій конгресмен Томас Гаррет заявив, що загострення конфлікту в Шарлотсвіллі могло бути викликане втручанням РФ. "Два місяці тому я перебував на закритій сесії брифінгу щодо ситуації у Шарлоттсвіллі з директором ФБР. Зокрема я запитав, чи мало місце втручання Росії у розпалювання вогню навколо того, що сталося у Шарлотсвіллі. Мені було сказано, що мало", - повідомив він CNN.

Реакція росіян не забарилася. Так, посольство РФ у США назвало цю заяву "абсурдною".

"Виникає питання: де хоча б один факт на підтвердження цих інсинуацій? Їх немає в принципі, як немає жодного доказу інших, так само абсурдних звинувачень на адресу Росії у втручанні в американські внутрішні справи", - сказано у заяві російських дипломатів.

Як повідомлялося раніше, заворушення в Шарлотсвіллі у серпні 2017 року почалися через наміри влади прибрати з міського парку пам'ятник генералу армії конфедератів Роберту Лі. У результаті зіткнень між учасниками "Маршу об'єднаних правих" та їхніми противниками загинула жінка, поранення отримали 34 особи.

Президент США Дональд Трамп, засудивши дії націоналістів, зазначив, що в насильстві винні обидві сторони. Така заява викликала гостру критику.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення