Кума відомого політика "засвітилася" в Раді з дорогим аксесуаром (фото)

 Depo

Українська співачка і кума президента Петра Порошенка Оксана Білозір з'явилася в парламенті в шарфику французького бренду класу "люкс" Louis Vuitton

Депутат від "БПП" вже кілька разів була помічена на робочому місці у Верховній Раді з розкішними аксесуарами

Так, ледве прийнявши присягу нардепа, Білозір прийшла на засідання з сумочкою французького бренду Celine вартістю близько 162 тис. грн.

Потім вона не раз з'являлася з речами таких світових брендів як Gucci і Louis Vuitton.

А цього тижня нардеп вирішила "вигуляти" в парламенті розкішний шарфик з 100-процентного шовку Louis Vuitton, вартість якого $555 - тобто близько 14,4 тис. грн і дорівнює, за підрахунками журналістів, 10 прожитковим мінімумам.

Відзначимо, що цей шалик не з нової колекції, а колекції 2009 року, проте в інтернеті все ж можна купити даний аксесуар.

Прожитковий мінімум - вартісна величина достатнього для забезпечення нормального функціонування організму людини, збереження його здоров'я набору продуктів харчування (далі - набір продуктів харчування), а також мінімального набору непродовольчих товарів (далі - набір непродовольчих товарів) та мінімального набору послуг (далі – набір послуг), необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості (Закон України "Про прожитковий мінімум" від 15.07.99 р. N 966-XIV).

Прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у 2016 році у період 01.01.2016 - 30.04.2016 становить для працездатної особи - 1378 грн, для осіб, які втратили працездатність - 1074 грн.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення