«Левада»: майже 40% росіян заявили про невиконання державою своїх обов'язків

 Дождь

Кількість росіян, які вважають, що держава не виконує свої обов'язки, зросла за рік з 28% до 39%, пишуть в середу, 20 квітня, «Ведомости» з посиланням на дані опитування «Левада-центру».

Майже 40% росіян заявили, що держава не виконує свої обов'язки. Газета зазначає, що цей показник повернувся до рівня до приєднання Криму до Росії. Також 49% респондентів відповіли, що виконують свої зобов'язання перед державою. При цьому з восьми до 16% за рік зросла кількість людей, які вважають, що в країні наростає хаос. І з восьми до 14% збільшилася кількість росіян, які говорять про стагнацію і застій в країні.

Лише 3% росіян в березні 2016 року відповіли, що держава дала своїм громадянам все, що можливо, і вимагати від неї чогось ще ніхто не вправі. Рівно чверть респондентів заявили, що держава дає людям чимало, але «можна вимагати більшого». Ще чверть заявила, що держава дає населенню дуже мало і громадяни їй нічим не зобов'язані. Допомогти державі ціною будь-яких жертв готові 17% респондентів. Решта 11% вагалися з відповіддю.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення