У Києві чоловік вчинив бійку та поранив ножем двох пасажирів столичного метрополітену. Про це повідомили у поліції.
Подія сталась сьогодні ввечері на станції метро "Контрактова площа".
За попередньою інформацією, на платформі між пасажирами стався раптовий конфлікт, який переріс у штовханину. Під час сутички 35-річний киянин вдарив двох чоловіків ножем, спричинивши одному з них різану рану обличчя, іншому - поранення руки.
Потерпілих госпіталізовано, нападника поліцейські затримали на місці події в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України - хуліганство. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55