Лікар-самозванець зґвалтував 8-річну дівчинку, коли її брат був у сусідній кімнаті

На Дніпропетровщині до довічного ув’язнення засуджено 36-річного чоловіка, який зґвалтував 8-річну дівчинку. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

У повідомленні зазначається, що у вересні 2022 року 36-річний чоловік помітив у дворі багатоповерхового будинку двох малолітніх дітей, які поверталися додому.

"Зайшовши з ними до під’їзду, він представився лікарем та потрапив з дітьми до їхньої квартири. Пересвідчившись, що в квартирі немає дорослих, чоловік попросив 7-річного хлопчика почекати в іншій кімнаті, а сам зґвалтував 8-річну дівчинку, спричинивши їй тяжкі тілесні ушкодження", - зазначають в прокуратурі.

Коли в нього помешканні проводився обшук, то було знайдено ручну оборонну осколкову гранату та запал.

У прокуратурі ззазначають, що раніше чоловік вже був неодноразово засуджений за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх.

За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Кам’янської окружної прокуратури суд визнав винним місцевого мешканця у зґвалтуванні малолітньої дитини та незаконному придбанні, зберіганні вибухової речовини і боєприпасів без передбаченого законом дозволу (ч. 6 ст. 152, ч. 1 ст. 263 КК України).

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення