Лікарям на Донеччині повідомили про підозру у халатності, що призвела до смерті пацієнтки

 УНН

Прокуратура на Донеччині повідомила про підозру двом лікарям одного з медичних закладів міста Покровськ, які поставили пацієнтці неправильний діагноз, що призвело до її смерті. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, зазначається, що у жовтні 2015 року в приймальне відділення лікарні доставили громадянку 1959 року народження з попереднім діагнозом, встановленим медичним персоналом швидкої медичної допомоги.

В приймальному відділенні пацієнтку оглянув лікар-хірург, який формально провів обстеження жінки та не вжив жодних заходів для підтвердження чи спростування попереднього діагнозу та не призначив їй жодного лікування.

Крім того, хвору оглянув лікар-терапевт, яка з урахуванням огляду лікаря-хірурга встановила жінці неправильний діагноз. Після обстеження хвора поїхала додому. Однак, через ускладнення хвороби (діагноз якої встановили лікарі швидкої допомоги) жінка померла.

Згідно з висновками комісійної судово-медичної експертизи встановлено, що лікарі не організували належним чином діагностику та лікування жінки, а її смерть можливо було попередити.

Дії лікарів кваліфіковано за ч.1 ст.140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником) КК України.

Розслідування триває, лікарям загрожує до двох років в’язниці, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення