Людей Авакова спіймали на “сором’язливій” закупівлі елітного позашляховика

 Intermarium

Київський міський Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ України оголосив процедуру закупівлі автомобілів Volkswagen Touareg за 2,5 млн грн, при цьому базова ціна цього транспортного засобу на мільйон гривень менше. Про це на своїй сторінці написав бізнесмен Олексій Тамразов, уточнивши, що процедура закупівлі була оголошена 16 грудня.

“По-перше, є розпорядження (прем’єр-міністра. – Ред.) Володимира Гройсмана №710 від 11.10.2016″ Про ефективне використання державних коштів”. Мова йде про раціональне використання держкоштів для “підприємств, установ і організацій, які використовують кошти державного бюджету “(не стосується Поліції, САП і деяких винятків).

”Експертна служба МВС” куди входить інститут, по-моєму, в список не потрапляє. Пунктом 1 в розпорядженні сказано наступне:” Припинення придбання легкових автомобілів, мобільних телефонів”, – підкреслив Тамразов. “По-друге, уникнути заборони купівлі легкових і назвати “спеціальним” автомобілем тільки лише тому, що на машині повинен бути встановлений фаркоп, чотири камери, розетка 230 вольт, оригінальні кріплення для вантажу в багажнику і чотири додаткових фари IPF на даху – це “повний шатун”. Ще й виставили очікувану вартість 2,5 млн грн при базовій ціні в 1,5 млн. Або теж є довідка ТПП? “, – пише бізнесмен.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення