"Люто ненавидять Україну": інцидент в поїзді викликав обурення в мережі

 Обозреватель

Мережу обурила історія про двох жінок із Донбасу, які ненавидять Україну і які очікують приходу "руского міра" до Києва.

Історію про своїх попутниць-сепаратисток розповіла користувачка Facebook Олена Кетінг.

"21-22 липня їхала в потязі Київ-Костянтинівка в одному купе з двома неосудними дамами. Одна з них (фото нижче, вийшла в Лимані) поїхала до Києва з Донецька 12 років тому, непогано там влаштувалася, люто ненавидить Україну і все українське. В екстазі від нинішнього ("ДНРівського") Донецька, регулярно його відвідує "погуляти, тому що там чисто і красиво і нарешті порядок навели, коли вже до Києва дійдуть", - розповіла вона.

За словами Олени, одна з попутниць впевнена, що "тільки в "ДНРії" у дітей є майбутнє без фашизму, все дешево, всі забезпечені роботою, наркоманія і алкоголізм переможені".

"Друга, жінка старшого віку, з Соледара (на одному фото майнула) активно підтримувала співрозмовницю, ненавидить Україну не менше", - додала вона.

Коментатори, в свою чергу також обурилися антиукраїнській позиції пасажирок, порадивши автору розповіді звернутися в СБУ. Деякі констатували, що подібні персонажі зустрічаються досить часто.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення