Локдаун на Новий рік: Мінкульт озвучив нові обмеження

В Україні продовжують обговорювати введення більш жорстких карантинних обмежень та локдауну на період новорічних свят. Тому у Міністерстві культури України прийняли рішення про обмеження кількості людей під час релігійних служб і святкових заходів. Про це повідомляється на Facebook-сторінці відомства.

Так, у зв'язку з великою кількістю інфікованих коронавірусом і несприятливою епідеміологічною ситуацією в країні, було прийнято рішення обмежити кількість учасників релігійних обрядів і свят до 20 осіб.

Чи будуть діяти дані обмеження на період релігійних свят на початку січня – Різдва і Хрещення, на даний момент не уточнюється.

Також обмеження торкнуться й інших сфер культури. В кінотеатрах і театрах наповненість залів глядачами не повинна перевищувати 50% місць. Екскурсії в музеях проводити дозволено, але тільки за умови розміщення однієї людини на 20 квадратних метрах.

Повідомляється також, що якщо у списку карантинних обмежень будуть зміни, то українців попередять про це за сім днів, щоб була можливість підготуватися заздалегідь.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення