Лорак, Басков, Ревва та Пєсков: кого Лещенко міг заразити коронавірусом

Російський співак Лев Лещенко, у якого виявили коронавірус, міг заразити своїх колег по сцені цим захворюванням. Так, до госпіталізації артист відвідував світські заходи, а також знявся в телешоу.

Шоу "Привіт, Андрей!" було присвячено співачці Валентині Толкунової і знімалося 19 березня. Також стало відомо, що Лещенко був гостем на святі сестри композитора Ігоря Крутого Алли 13 березня.

За інформацією, оприлюдненою в мережі, Алла Крута влаштувала вечірку, на якій був присутній весь бомонд.

На торжестві, були присутні Ані Лорак, Олександр Ревва, Микола Басков, Лера Кудрявцева, Валерій Леонтьєв, Ірина Аллегрова, Олег Газманов, Дімаш Кудайбергенов, Олександр Сєров і багато інших зірок. Також на свято були запрошені олімпійська чемпіонка Тетяна Навка зі своїм чоловіком – Дмитром Пєсковим.

"У тусівці шоубізу переполох: усіх сколошкало від Лещенка на дні народження сестри Крутого", - написала телеведуча Ксенія Собчак у своєму Telegram-каналі.

Цікаво, що на святкуванні ювілею Алли Крутой також був Ігор Ніколаєв, у якого слідом за Лещенко запідозрили коронавірус. Остаточний діагноз композитора поки невідомий.

Через кілька днів Лещенко взяв участь в шоу Малахова.

Музичний критик Сергій Сосєдов заявив, що на зйомках шоу артист відчував себе добре.

"Лев Валер'янович ні разу не кашлянув, не сякався - нічого такого не було. Під час передачі у Малахова, де ми всі знімалися, він багато розповідав про свої поїздки. А потім він пішов дуже швидко, я навіть не встиг з ним поспілкуватися", - розповів Сергій Сосєдов.
загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення