Російські військові з самого ранку б'ють по енергосистемі західної України. У багатьох містах немає світла, води та погано працює зв'язок й інтернет.
У Луцьку ворожі ракети влучили в об‘єкт енергетики. Про це повідомив мер міста Ігор Поліщук.
У місцевих телеграм-каналах повідомляють, що у Луцьку було три вибухи.
"Прильоти в об‘єкт енергетики. Відсутня електроенергія в частині міста. Зробіть запаси води. На місці працюють рятувальники. Деталі згодом", - сказав Поліщук.
Також відомо, що у Рівному порушено роботу енергетичної інфраструктури. Є "приліт" в Ковелі. Зникло світло також у Хмельницькому.
...
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55