Львівська залізниця пригрозила скасувати електрички через торговців ялинками

 Лівий берег

Торгаші побили провідників і обматюкали воєнізовану охорону Львівська залізниця скаржиться на масове перевезення торгашами ялинок у приміських потягах і загрожує скасувати низку електричок. На сайті ЛЖД повідомляється, що 29 січня пасажири заблокували рух приміського поїзда №6028 сполученням Сянки-Львів з вимогою викинути з вагонів ялинки.

Графік руху потяга зрушили на годину. Бригада провідників, а також залучені стрільці воєнізованої охорони залізниці спробували заборонити торгашам потрапити у вагони поїзда, але отримали у відповідь нецензурну лайку, а інструктора провідників побили. Схожі випадки, зазначає Львівська залізниця, відбуваються і в інших приміських потягах.

"Залізничники звернулися до правоохоронців, однак зупинити масові заворушення з перевезенням ялинок наразі не можуть. Саме тому єдиний вихід залізничники бачать у скасуванні тих приміських потягів, де фіксують такі ситуації", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, напередодні поліцейські затримали в Києві чоловіка, який намагався продати на ринку новорічних ялинок кулемет часів Другої

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення