Львівські лікарі пересадили двом пацієнтам серце і нирку. Про це повідомили у Львівській ОДА.
Донорське серце отримав 44-річний чоловік з Львівщини. Поки що його стан залишається важким, але з позитивною динамікою, розповів експерт департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з хірургії серця і магістральних судин Віталій Аверчук.
Нирку ж отримав 40-річний мешканець Волинської області, який перебував на замісній нирковій терапії. Попереду їх ще чекає довгий шлях до стабілізації стану, одужання та реабілітації.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55