Мали втопити: біля Маріуполя жінка замовила чоловіка-інваліда (фото)

На Донеччині 61-річна жінка замовила колишнього чоловіка-інваліда заради нерухомості. Про це повідомляє місцева поліція.

Зловмисниця передала кілеру фото жертви, завдаток у розмірі 4500 гривень і довіреність на продаж квартири, яку потерпілий мав підписати. За планом підозрюваної, вбивство мало виглядати як нещасний випадок на воді, якщо тіло колись знайдуть, адже чоловік є людиною з інвалідністю. Співробітники поліції розкрили злочин на етапі підготовки.

Правоохоронці з використанням заходів конспірації провели інсценування злочину. Потерпілий оформив папери, за якими нерухомість переходила в розпорядження колишньої дружини, та зіграв роль жертви. Під контролем поліцейських 57-річний чоловік пірнув у водойму.

Професійні дії поліції і реалістична імітація злочину врятували людині життя. Під час передачі другої частини винагороди в сумі 600 доларів замовницю було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У ході обшуків у неї вилучено фотографії «вбитого», які кілер надав як доказ виконання завдання, паспорт потерпілого, а також підписані документи на житло і ключі від квартири. Перед тим, як розрахуватися з виконавцем, організаторка вбивства перевірила справжність довіреності у нотаріуса.

Фігурантці інкримінують ч.1 ст.14, ч.3 ст.27, п.6,11 ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу України (готування замовного вбивства). Їй загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення