"Мамо, я живий?": що розповів 14-річний підліток, якого вдарила блискавка (відео)

 Радіо Трек

Напередодні у селі Сновидовичі на Рівненщині від удару блискавки постраждали двоє людей - 31-річний чоловік та 14-річний хлопчик.

Сьогодні школяр Олексій Ярисалов перебуває в обласному опіковому центрі. У п’ятницю, 23 квітня, підлітка сюди доправили з районної лікарні. Під відділенням чергує матір. Розповідає, син допомагав двом старшим знайомим садити малину на полі. Налетіла стихія і всі вирішили їхати підводою додому.

"Малий збирався залазити на воза. У цей момент вдарила блискавка. Їх порозкидало, кінь насмерть відразу. Малого вдарило в голову", — розповідає матір Ірина Ярисалова.

Усі втратили свідомість. Першим до тями прийшов чоловік, якого відкинуло ударом. Зателефонував рідним Олексія. До приїзду батьків хлопчик уже прийшов в себе, але був у шоковому стані.

Жінка згадує, що він постійно повторював: "Мамо, я живий?". Кажу: "Так, живий, все буде добре!". Я ще не бачила обсягів обпалення шкіри, а він був шокований, не розумів, не відчував болю, нічого".

31-річному чоловіку з компанії блискавка обпекла лише руку. А юнаку завдала найскладніших травм. У нього вражені верхні та нижні кінцівки. Загальна сума опіків тіла — 35 відсотків. Пацієнт нині знаходиться в середньому ступені тяжкості, стабільний.

"На його користь грає молодий вік", — каже лікар опікового центру Олександр Гузоватий.

Загрози життю немає. Олексій вже переніс одну пересадку шкіри. На понеділок призначена друга операція.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення