Біля Київської облдержадміністрації водії маршруток вимагають, щоб їм почали відшкодовувати перевезення пільговиків.
“Протестувальники вимагають боротися з нелегальними перевізниками та розподіляти маршрути на конкурсній основі. На їхню думку, за це відповідальний заступник голови ОДА Олександр Савченко", - йдеться в повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55