У м.Рівне співробітники СБУ розкрили злочинців, що видавали себе за військових Збройних Сил України.
У банду входили раніше судимі місцеві мешканці, повідомили на сторінці СБУ в Facebook
"Зловмисники збували психотропні речовини, перероблену вогнепальну зброю і незаконно видобували бурштин. З метою маскування протиправної діяльності учасники угруповання використовували військову форму", - розповіли співробітники Служби безпеки
Зловмисників спіймали "на гарячому" під час збуту партії метамфетаміну
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55