Масове отруєння у Глобиному Полтавської області, у результаті якого постраждали 16 людей, відбулося через низку порушень на “Глобинському м’ясокомбінаті”.
Про це повідомляє прес-центр "Держпродспоживслужби".
“У невиробничому приміщенні будівлі цеху напівфабрикатів на другому поверсі ТОВ "Глобинський м’ясокомбінат" проводилися будівельні роботи по нанесенню бетонного покриття із зміцненим верхнім шаром (тюнінг)”, - йдеться в повідомленні.
На м’ясокомбінаті провели “позаплановий захід державного контролю”, тобто інспектування, що встановив такі порушення:
У комбінату вилучили продуктів вагою 4131,3 кг. Результати перевірки передали до правоохоронних органів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55