У Радивилівському районі Рівненської області 10 осіб госпіталізували з гострим отруєнням після весілля. Серед постраждалих – четверо дітей.
У Радивилівському районі зареєстровано 10 випадків кишкової інфекції серед гостей, які були на весіллі в с. Дружба, повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області.
Клінічні прояви інфекції схожі на сальмонельоз. Серед захворілих – 4 дітей віком до 18 років.
Усі захворілі знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Радивилівської районної лікарні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55