Матіос розповів, з чим пов’язані обшуки в офісі холдингу "Вести"

 Канал 24

У п’ятницю, 14 липня, силовики проводять 183 обшуки в приміщеннях, що належать екс-міністру доходів і зборів часів президентства Віктора Януковича Олександрові Клименку. Обшуки проводяться в тому числі в бізнес-центрі "Гулівер" в Києві.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що сьогодні в бізнес-центрі "Гулівер" у Києві відбуваються обшуки в офісі медіахолдингу "Вести".

"Головна військова прокуратура спільно з Департаментом захисту Нацполіції і спецпідрозділом "КОРД" проводить "другу хвилю". Реалізація у справі злочинної організації Януковича - Клименка", – мовиться у повідомленні.

"Зараз проводяться 183 обшуки в приміщеннях, що належать екс-міністру Клименку. У тому числі в офісному центрі "Гулівер" в Києві, кілька поверхів якого є власністю екс-міністра і членів його сім'ї", – зазначив Матіос.

При цьому він запевнив, що робота журналістів "Радио Вести", яке входить "в медіа-холдинг Клименка", і групи компаній "Юнисон" не припинялася.

Головний військовий прокурор також пообіцяв озвучити детальнішу інформацію на спільному брифінгу з главою МВС Арсеном Аваковим.

Зазначимо, що медіахолдинг "Вести Україна" пов'язують із екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком, який втік з України.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення