Мер Улан-Уде Олександр Голков і його підлеглі побили знімальну групу каналу "Росії 24" під час запису інтерв'ю з чиновником.
«За попередніми даними, журналіст телеканалу "Росія-24" Артем Голков та його оператор Володимир Брагін записували інтерв'ю з мером міста. У якийсь момент стався конфлікт, в результаті якого журналісту розбили голову, а його оператору зламали камеру», — пояснив співрозмовник агентства.
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34