У Донецьку з'явилася незвична реклама автомийки. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав журналіст Деніс Казанський
"Вулична реклама у Донецьку. Раніше було б смішно. Останні три роки вже ні",-написав журналіст

Користувачі вважають подібну рекламу ознакою деградації:


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55