"Ми разом різали курку": на Одещині чоловік зґвалтував 10-річну дівчинку

На Одещині чоловік пообіцяв 10-річній дівчинці подарувати телефон, а потім зґвалтував. Він не зізнався у скоєному, але за ґратами проведе 13 років. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

"Чоловік на початку вересня 2023 року запросив до свого домоволодіння 10-річну доньку родичів, пообіцявши подарувати два мобільних телефони та рюкзак. Перебуваючи разом з дівчинкою у кімнаті будинку, схопив її та, використовуючи безпорадний стан малолітньої, вчинив дії сексуального характеру стосовно неї, застосовуючи фізичне насильство та погрози. При цьому засуджений наказав дівчинці нікому не розповідати про вчинені ним протиправні дії, а на питання матері сказати, що вони разом різали курку", - йдеться у повідомленні.

Засуджений, попри наявність беззаперечних доказів вчинення злочину, не розкаявся у вчиненому та заперечував свою вину.

За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Любашівської окружної прокуратури жителя Одещини визнано винним у зґвалтуванні малолітньої (ч. 4 ст. 152 КК України). Його засуджено до 13 років ув’язнення, із занесенням його даних до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення