Міг потонути або померти від холоду: з лиману на Одещині витягли іноземця (відео)

Прикордонники Подільського загону врятували чоловіка, який ледве не втопився в Кучурганському водосховищі. Патрулюючи акваторію водосховища, вони помітили човен, який знаходився за 300 метрів від берега без кермувальника.

"Підійшовши до нього, військовослужбовці відділення прикордонної служби "Лиманське" побачили чоловіка у воді в очереті, який ледве тримався за мотузку, прив’язану до човна. Він був з ознаками сильного переохолодження. Правоохоронці одразу витягли чоловіка з води, зняли з нього мокрий одяг та відігріли", - йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України.

Крім того, викликали карету екстреної медичної допомоги. Враховуючи фізичний стан потерпілого, ймовірно, він не зміг самотужки забратися до свого човна. Пояснити звідки він та як опинився у воді він не зміг, жодних документів з собою теж не мав. Його шпиталізували до Роздільнянської центральної районної лікарні.

Наразі врятований почувається добре. Він виявився жителем сусідньої Молдови. Після проведення необхідних заходів, правоохоронці повернуть чоловіка додому.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення