Мін'юст з аукціону продає собак власників-боржників (фото)

 Діло

Мін'юст проводить аукціони, на яких продають собак, відібраних у господарів за борги. Про це свідчать дані інтернет-платформи ДП СЕТАМ.

Так, 22 травня має відбутися аукціон з продажу собаки породи піт-бультер'єр. Це дівчинка 2015 року народження на прізвисько Тора, що має світло-тигрове забарвлення. У собаки є ветеринарний паспорт з печатками останніх вакцинацій.

Зазначено, що собаку заарештували разом з майном боржника в 2019 році Лиманським міськвідділом виконавчої служби в Донецькій області. Стартова ціна собаки - 112,5 гривень, але поки ніхто не залишив заявку на участь в торгах.

При цьому невідомо, в яких умовах весь цей час утримували тварину.

Крім того, 25 травня запланований ще один аукціон, де хочуть продати собаку породи східноєвропейська вівчарка. Її конфіскували в березні 2020 року в місті Хмельницький. Її стартова ціна - 1 300 гривень, але претендентів на покупку поки також немає.

Відзначимо, що багатьох тварин виставляють на торги по кілька разів - якщо їх ніхто не купує, їх "уцінюють". На сайті також є аукціони з продажу корів, курей та індиків.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення