Місія Європарламенту критикує роботу українських депутатів у комітетах

 РБК-Україна

Європейський парламент невдоволений роботою українських депутатів в парламентських комітетах. Про це повідомив керівник місії Європарламенту з реформування Верховної Ради України Пет Кокс, представляючи звіт місії, передає «РБК-Україна».

«Коли ви приїжджаєте до Києва на пленарне засідання, того ж тижня відбувається засідання комітетів. Потім відповідно до вашого календарного плану відбувається робота в комітетах. Ми виявили таке явище, що багато комітетів не засідають під час комітетської роботи. Чому так відбувається? Вони мають засідати, але не працюють. Це якась фікція на практиці. Це не виконується. Наша пропозиція була знову ж таки — віддавайте увагу головним пріоритетам. Якщо ви приіхали до Києва, попрацюйте тиждень на сесії, тиждень в комітеті», — заявив Кокс.

Він звернувся до українських парламентарів, щоб ті покінчили з цією негативною практикою.

«Треба покінчити з цією фікцією. Начебто працювати в комітетах, якщо там не працюють», — додав він. Кокс зауважив, що за рік роботи Ради до парламенту надійшло 2,5 тисячі законодавчих ініціатив, 2 тисячі з яких надійшло від депутатів та охарактеризував таку велику кількість законодавчих ініціатив із «законодавчим цунамі».

«Те, що відбулося у вас, можна назвати «законодавчим цунамі». Обговорено було тільки 7% пропозицій. Вони перетворилися на закони», — сказав він.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення