Модель влаштувала скандал через "мавпячі вуха" (фото)

Афроамериканська модель Емі Лефевр під час показу моди у Нью-Йорку влаштувала скандал і відмовилася вийти на подіум з "мавпячими вухами" і величезними губами, які вона вважала расистськими, пише New York Post.

Лефевр заявила, що вона в модельному бізнесі чотири роки, але ще ніколи не почувалася такою приниженою і загидженою, як на цьому показі.

"Я не могла контролювати свої емоції. Мене всю трясло. Я ніколи в житті не відчувала себе так", - поділилася розгнівана модель.

У підсумку, на подіум вона вийшла, так і не надівши ні вух, ні яскраво-червоних величезних штучних губ. Модель додала, що агентство, яке її найняло, розлютилося аж до скреготу зубами.

Зазначимо, що Емі Лефевр брала участь у показі в рамках Тижня моди в Нью-Йорку. На шоу демонструвалися роботи випускників Технологічного інституту моди.

"Ця програма захищає свободу студента створювати свої, власні, унікальні художні проекти як дизайнери, бути навіть тими, кого дехто вважатиме провокаторами, щоб вони дослухалися до їхньої думки", - заявив президент інституту.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення