Трагедія сталась 21 грудня в селищі Біла Тернопільського району. Про це повідомляє Tenews.
"Близько 06.00 годин, дочекавшись поки наблизиться поїзд №136 сполученням Чернівці-Одеса, із залізничного мосту кинувся чоловік",-йдеться у повідомленні
Як з’ясувалося, самогубство вчинив 21-річний місцевий житель.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55