У мережі з'явилося відео, на якому людина, що називає себе ієромонахом Нікольського Свято-Успенського Ніколо-Василівського монастиря, признається в роботі на бойовиків так званої «ДНР».
При цьому неясно, коли саме було зроблено відеозапис, так як людина на відео одягнена в демісезонне, а не літній одяг.
Чоловік представився Георгієм Кратировым, ієромонахом Нікольського Свято-Успенського Ніколо-Василівського монастиря УПЦ МП в селі Нікольське Волноваського району Донецької області.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55