Морозно та вітряно: з'явився оновлений прогноз погоди

У середу Україна ще побуде під впливом потужного північно-східного антициклону Xavier. Тому суттєвих опадів не буде. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко.

Зазначається, що на Одещині, у Миколаївській, Херсонській областях та в Криму є ймовірність невеликого дощу або мокрого снігу - відголоски південної циклонічності.

Температура повітря все ще низька: найближчої ночі -4-10, на Сході до -12 градусів, у західних областях 0-4 морозу, на Півдні близько нуля.

Завтра вдень очікується від 3 морозу до 2 тепла, на Півдні до +4 градусів. На Закарпатті та в Криму до +5+9 градусів.

У четвер, 10-го грудня, до нас увірветься інша повітряна маса, із південного заходу Європи - суттєве потепління та помірні або й сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Охопить Захід, Північ, частину Центру, Одещину.

У Києві завтра, в середу, ще морозно, вдень до -4 градусів, вітряно, проте сухо.

А ось 10-го грудня у Києві почне падати атмосферний тиск, температура повітря підвищиться до нуля чи й навіть до +1 градуса.

Опади у столиці в четвер можуть бути помірними і навіть сильними - мокрий сніг та дощ. Плюс ще й знову буде сильний вітер.

Тому на дорогах ускладниться ситуація та й метеозалежні, а зараз це практично всі, можуть почувати себе не дуже...

Особливо це стосується людей із серцево-судинними недугами, ймовірні проблеми із артеріальним тиском, головний біль тощо.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення