Москаль показав доказ корупції Ющенка щодо "Лікарні майбутнього"

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оприлюднив документ, в якому вказані благодійні внески на суму $44,5 млн, які призначались на будівництво "Лікарні майбутнього"

Про це стало відомо з офіційної сторінки Москаля.

"Оприлюднюю перший документ щодо політичної корупції Президента Віктора Ющенка. Надаю для ознайомлення громадськості та Національному антикорупційному бюро України узагальнену інформацію про фінансування "Лікарні майбутнього" крупним бізнесом, тодішніми опозиційними політиками та різними фондами. Загальна сума отриманих грошей – $44,5 мільйони і понад 17 мільйонів гривень (у період правління Ющенка курс гривні до долара був спочатку 5, а потім 8 грн.)", - повідомив Москаль.

За його словами, "крім цих благодійників була маса інших, у тому числі простих громадян, які загалом теж внесли величезну суму грошей на будівництво розрекламованої Ющенком дитячої лікарні".

"У результаті немає ні лікарні, ні грошей. Як юрист, я оцінюю ці "благодійні внески" як хабар президенту України. За який у будь-якій правовій державі екс-президент був би притягнутий до кримінальної відповідальності й засуджений. В Україні Ющенко по закону Савченко навіть уже б вийшов на волю", - вважає Москаль.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення