Кореспонденти Радіо Свобода провели опитування на вулицях російської столиці – Москви, щоб дізнатися у перехожих, як вони ставляться до Незалежності нашої країни.
Думки опитаних розділилися – одні запевняли, щоб Україна незалежною і визначилася, яким шляхом піде: «Хочуть в Євросоюз – нехай ідуть. Вони дружній нам народ»; «Вони наші, а ми їх, ми разом повинні бути».
Інші говорили, що не сприймаю її як незалежна держава, тому що вона під зовнішнім управлінням».
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55