В Одесі вранці 15 лютого мати знайшла тіло свого шестирічного сина. Жінка вийшла з дому вранці на 40 хвилин. А коли повернулась її дитина була мертва.
Про це розповіли у прес-службі Нацполіції Одеси.
У кімнатах був безлад, а у дитини на шиї — мотузка. За попередньою інформацією поліції, хлопчика задушили.
Наразі тривають слідчі дії, правоохоронці встановлюють обставини загибелі дитини та шукають можливих свідків події.
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34