"Мовчи, бо вб’ю маму!": на Хмельниччині чоловік регулярно ґвалтував падчерку з 11 років

На Хмельниччині до довічного позбавлення волі засудили чоловіка за зґвалтування 11-річної падчерки (ч. 4 ст. 152, ч. 3 ст. 15, ч. 6 ст. 152 КК України). Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

"Прокурори в суді довели, що вітчим ґвалтував дитину своєї дружини. Вперше він зґвалтував дівчинку, коли їй було 11 років. Чоловік змушував мовчати падчерку, погрожуючи розправою над нею та її матір’ю. Злякавшись за життя матері, дівчинка наважилась зателефонувати у поліцію. Раніше чоловік вже відбув 10 років ув'язнення за зґвалтування власної доньки", - йдеться у повідомленні.

Не дивлячись на те, що чоловік не визнав своєї вини, прокурор у суді першої інстанції повністю довів його винуватість. У грудні 2022 року Ізяславський районний суд виніс йому вирок – довічне позбавлення волі. Цей вирок сторона захисту оскаржила в апеляційному порядку.

Хмельницький апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, залишив без задоволення апеляційну скаргу захисника, а вирок суду першої інстанції без змін.

Відомості щодо засудженого будуть внесені до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх осіб.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення