МЗС Нідерландів викликало посла РФ у зв'язку з критикою розслідування по МН17

 Канал 112

МЗС Нідерландів викликав посла РФ у зв'язку з критикою російською стороною розслідування катастрофи МН17, повідомляє "ТАСС".

"Причиною для цього стали заяви Росії щодо кримінального розслідування аварії Boeing на Україні в липні 2014 року", - повідомили в голландському МЗС

"У відповідь на оголошення перших результатів кримінального розслідування, проведеного Спільною слідчою групою, представники Кремля, МЗС РФ і Міноборони РФ поставили під сумнів професійність, чесність і незалежність голландської прокуратури, - зазначили у відомстві.

- Послу Росії було заявлено, що така безпідставна критика є неприйнятною".

У той же час прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі новина про виклик в МЗС Нідерландів російського посла для роз'яснення вважають позитивною.

"Це дуже хороша новина", - заявив прес-секретар президента Росії, зазначивши, що дізнався про це виклик зі ЗМІ

Глава диппредставництва в Нідерландах надасть всі міркування щодо нашої позиції", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, експерти Bellingcat прийшли до висновку, що частина відповідальності за трагедію MH17 несуть вищі чини російської армії. Очолюють список міністр оборони Росії Сергій Шойгу разом з його двома заступниками - Валерієм Герасимовим і Аркадієм Бахиным. А також президент Росії Володимир Путін, який, згідно Конституції, є верховним головнокомандувачем ЗС Росії.

У відповідь Росія назвала "конспіративній теорією" звинувачення Bellingcat по трагедії рейсу MH17.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що доповідь міжнародної слідчої групи (JIT) з розслідування катастрофи рейсу MH17 в Україні влітку 2014 року не можна вважати остаточною правдою"

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення