МЗС вимагає від Росії відпустити затриманих кримських татар

Міністерство закордонних справ вимагає від Росії відпустити кримських татар, затриманих 11-12 лютого в Криму. Про це йдеться в офіційній заяві МЗС, опублікованій на офіційному сайті відомства.

"МЗС України глибоко стурбоване кричущою протиправною діяльністю російських окупаційних сил в Автономній Республіці Крим проти кримських татар, наслідком якої стали масові незаконні обшуки і безпідставні затримання 11 і 12 лютого 2016 року 13-х громадян України - представників кримськотатарського народу", - йдеться в повідомленні.

Українська сторона вимагає від Росії негайно припинити політичні репресії проти громадян України і звільнити незаконно утримуваних кримських татар Еміра Усейна Куку, Вадима Сірука, Енвера Бекірова, Ельдара Селямієва і Мусліма Алієва.

"Ми звертаємося до демократичної спільноти із закликом посилити загальний тиск на країну-окупанта, оскільки те, що відбувається сьогодні в окупованому Криму, не тільки є грубим порушенням міжнародного права, а й зухвалим нехтуванням усіх загальнолюдських цінностей", - підкреслили в МЗС.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення