На автотрасі на Мукачівщини знайшли самотнього маленького хлопчика (фото)

На автотрасі міжнародного значення помітили маленького хлопчика. Дитину оперативно повернули додому. Про це повідомляє місцева поліція.

Поліцейські Мукачівського районного відділку поліції оперативно відреагували на повідомлення у соцмережі, яке стосувалось пошуку рідних малолітнього хлопчика. У дописі, який був оприлюднений 12 січня йшлося про те, що на автотрасі міжнародного значення, яка пролягає через село Ракошино, поміж автомобілів бігає малолітня дитина. Перехожим хлопчик розповів, що пішов з дому у пошуках мами.

Працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівщини миттєво виїхали до населеного пункту. Дитина на час пошуку батьків перебувала у місцевому монастирі, куди її забрали небайдужі місцеві. За лічені хвилини працівники поліції встановили батьків хлопчика та розшукали будинок, звідки дитина самотужки дібралась до траси. Як з’ясували правоохоронці, ні бабуся, ні вітчим не помітили, що дитина без дозволу вийшла з подвір’я.

Наразі з родиною працюють ювенальні поліцейські. Маленькі діти потребують постійної уваги та турботи дорослих, адже залишаючи дитину без нагляду, ви наражаєте її на небезпеку.

Зараз хлопчик перебуває вдома, його здоров’ю загрози нема.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення