У Києві патрульні виявили у пенсіонерки на балконі предмети, схожі на боєприпаси автоматичної зброї і гранати. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Києва у Facebook.
"На лінію 102 зателефонувала мешканка будинку на вулиці Мілютенка. Літня жінка вирішила прибрати на балконі і виявила зайві речі", - йдеться в повідомленні.
Прибулі патрульні виявили в оселі 73-річної жінки предмети, схожі на гранати і набої. Жінка припустила, що там їх міг залишити її знайомий, який допомагав у домашніх справах і винаймав у неї кімнату.
На місце викликали вибухотехніків і слідчо-оперативну групу Деснянського району. До приїзду фахівців поліцейські охороняли місце події.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55