У Чернівецькій області сьогодні вранці, 17 травня, в селі Коровія Глибоцького району сталася ДТП з пасажирським автобусом.
"Маршрутка повідомленням Глибока-Чернівці, щоб уникнути зіткнення з автомобілем Ford, з'їхала в кювет. Легковик рухався попереду автобуса, в попутному напрямку", – повідомляє прес-служба Нацполіції.
В результаті шестеро пасажирів автобуса з тілесними ушкодженнями госпіталізовані до лікарні швидкої медичної допомоги Чернівців. Поліцейські встановлюють свідків та очевидців даної пригоди.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55