Семеро людей потрапило до лікарні з попереднім діагнозом - отруєння грибами
Як передає прес-служба Управління ДСНС в Чернівецькій області, 19 серпня в інфекційне відділення Глибоцької центральної районної лікарні було госпіталізовано 7 мешканців села Корчівці Глибоцького району - двоє жінок та п’ятеро дітей з попереднім діагнозом отруєння грибами. Стан усіх потерпілих середньої тяжкості.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55