На Черкащині двоє дітей живуть у нелюдських умовах (відео)

Обшарпані стіни, бруд та сморід: в таких умовах живуть малолітні хлопчики у Черкасах. Про це повідомляє поліція Черкащини.

"Найбільше вражають купи брудного одягу і антисанітарія. Такий безлад й застали патрульні, коли привели додому 4-річну дитину, яку виявили на вулиці Сумгаїтській.

Прибувши на місце виклику, патрульні посадили малого до службового автомобіля й почали спілкуватися, аби бодай щось дізнатися з його даних.

У свої чотири рочки Олексій дуже компанійський, любить гратися і добре запам`ятав, як колись бував у парку розваг для дітей, що знаходиться в одному з торговельних центрів по вулиці Сумгаїтській.

“Це й допомогло нам з`ясувати, де живе малий. Оскільки хлопчик був у брудному одязі, ми вмовили його піти додому перевдягнуться. Умова була така: він покаже нам дорогу до будинку і вже у чистому одязі, ми повернемося до парку розваг”, - розповіла поліцейська.

Взявши за руки поліціянтів, Олексійко повів їх дорогою якою йшов.

Зайшовши до квартири, бо двері були навстіж відчинені, поліцейських вразило побачене: по брудній підлозі, зовсім голе, повзало немовля. Господарки ж удома правоохоронці не застали.

Тоді патрульні забили на сполох. Звернулися до сусідів, аби ті допомогли з їжею для голодних малюків, а горе-матір за пів години знайшли працівники ювенальної служби ГУНП в Черкаській області, які також приїхали на місце події.

Своєї хати 21-річна жінка не ховала. Каже, - з чоловіком не живе і буває прикладається до чарки. Тоді від неї також тхнуло алкоголем.

“Ну з ким не буває, ну випила. Ну не встигла я прибрати. Ви вже тут стільки знаходитесь, могли б і попідмітати!”, ― заявила жінка поліцейським.

На даний час хлопчиками займаються соціальні служби.

Старший перебуває в Центрі соціально-психологічної реабілітації, де пройде обстеження з метою встановлення його фізичного і психологічного стану.

Найменшого, поки що, залишили матері.

загрузка...

Більше новин