Слідчими відділом прокуратури Чернігівської області повідомлено про підозру двом працівникам поліції за вимагання та отримання хабара. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Чернігівської області.
Встановлено, що у грудні 2016 року правоохоронці під час здійснення охорони громадського порядку території Прилук за порушення правил дорожнього руху зупинили автівку та вимагали від водія 8 тис. грн за нескладання протоколу про адміністративне правопорушення.
Під час одержання коштів правоохоронців було викрито.
Тривають необхідні слідчі та процесуальні дії.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55