У Козелецькому районі Чернігівської області рятувальники продовжують гасити пожежу на торфовищі поблизу Лебедівки. Про це повідомили в прес-службі ДСНС в Чернігівській області.
"Станом на 8:00 17 серпня триває гасіння на площі 0,3 га", - йдеться в повідомленні.
У цілодобовому режимі від Управління ДСНС України в Чернігівській області залучено 19 людей особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.
Нагадаємо, в Чернігівській області здійснюється гасіння осередку тління торфу поблизу села Лебедівка Козелецького району на загальній площі близько 0,5 га. За минулу добу рятувальники ліквідували тління торфу на площі 0,2 га.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55